Kontakta oss

Du hittar oss på nedanstående adresser och kan även kontakta oss direkt via formuläret här på sidan.

Postadress

Resultera i Redovisning AB
Stortorget 29
211 34 Malmö

Organisations­nummer:
556975-4509

Kontor Stortorget

Stortorget 29
211 34 Malmö

Kontor Bulltofta

Flygplansgatan 12
212 39 Malmö

Skicka oss ett meddelande direkt

10 + 7 =

Somar Al-Kuraishi

VD

0700-910170
somar.al-kuraishi@resultera.nu

Mikael Renck

Ekonomichef

0701 – 70 21 92
mikael.renck@resultera.nu

Dorota Zaslawski

Redovisningskonsult
Stortorget

0768-99 94 66
dorota.zaslawski@resultera.nu

Ylva Wennerlund

Redovisningskonsult
Stortorget

0708 – 13 51 84
ylva.wennerlund@resultera.nu

Malin Gren Svensson

Redovisningskonsult
Stortorget

0709 – 46 26 18
malin.gren.svensson@resultera.nu

Katarina Sjöström

Redovisningskonsult
Stortorget

0701 – 70 21 92
katarina.sjostrom@resultera.nu

Yasemin Timocin Özgü

Redovisningskonsult
Stortorget

0701 – 70 21 92
yasemin.timocin.ozgu@resultera.nu

Inger Havmark

Redovisningskonsult
Bulltofta

0732-18 43 00
inger.havmark@resultera.nu