Kontakta oss

Du hittar oss på nedanstående adresser och kan även kontakta oss direkt via formuläret här på sidan.

Skicka oss ett meddelande direkt

10 + 5 =

Somar Al-Kuraishi

VD

Tfn: 0735-32 37 86
E-post: somar@resultera.nu

Dorota Zaslawski

Redovisningskonsult

Tfn: 0768-99 94 66
E-post: dorota.zaslawski@resultera.nu

Inger Havmark

Redovisningskonsult

Tfn: 0732-18 43 00
E-post: inger.havmark@resultera.nu

Malin Gren Svensson

Redovisningskonsult

Tfn: 0709-46 26 18
E-post: malin.gren-svensson@resultera.nu

Martin Breyer-Johanson

Redovisningskonsult

Tfn: 0761-62 53 00
E-post: martin.breyer@resultera.nu

Hanna Carlsson

Redovisningskonsult

Tfn: 0709-66 62 58
E-post: hanna.carlsson@resultera.nu

Shehed Qazaz

Redovisningskonsult

Tfn: 040-622 73 38
E-post: shehed.qazaz@resultera.nu

Rozan Shwan

Redovisningskonsult

Tfn: 0709-66 64 38
E-post: rozan.shwan@resultera.nu

Postadress

Resultera i Redovisning AB
Skeppsbron 13 B
211 20 Malmö

Organisations­nummer:
556975-4509